انتقاد تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش

انتقاد: تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش تظاهرات مسلمانان اخبار اجتماعی

همسر بشار اسد به سرطان مبتلا شده است است

ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که همسر مدیر جمهور این کشور به بیماری سرطان مبتلا شده است است. همسر بشار اسد به سرطان مبتلا شده است است ع..

ادامه مطلب

جان بولتون، جنگ‌طلبی که هرگز خدمت سربازی نرفت

روزنامه آمریکایی در یادداشتی با انتقاد از مواضع مشاور امنیت ملی تازه کاخ سفید، جان بولتون را جنگ‌طلبی خوانده که اصلا «خدمت سربازی نرفته است». ..

ادامه مطلب

تحریم در کار نیست , موگرینی وظیفه ترامپ را روشن کرد

موگرینی پیش از نشست هفتگی اعضای اتحادیه اروپا اعلام کرد که در جلسه امروز طرحی جهت اعمال تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران نخواهیم داشت. موگری..

ادامه مطلب

حمله با بمب بنزینی به منزل آنگ سان سوچی

سخنگوی دولت میانمار از حمله افراد ناشناس با بمب بنزینی به منزل رهبر ملی این کشور خبر داد.  حمله با بمب بنزینی به منزل آنگ سان سوچی ..

ادامه مطلب

بازگشت ترامپ به کاخ سفید در بحبوحه بمب خبری دربارۀ مولر

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا بعد از بازگشت از سفر به داووس سوئیس ، درحالی وارد کاخ سفید شده است است که آمریکا در بحبوحه بمب خبری مربوط به رابرت مولر ب..

ادامه مطلب

، شکست ترزا می در قمار انتخابات انگلیس، استعفا نمی‌کنم&quot، &quot

نتایج شمارش آرای انتخابات پارلمانی انگلیس مشخص کرد که حزب حاکم محافظه‌کار به رهبری ترزا می، نخست‌وزیر این کشور اکثریت پارلمانی خود را از دست داد و پارلم..

ادامه مطلب

سفر نماینده خاص پوتین به پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایسنا، این مقام عالی رتبه روسی در جریان سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران با امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و همچنین حسی..

ادامه مطلب

ابراز تاسف نتانیاهو از تصمیم ترامپ مبنی بر تعویق انتقال سفارت واشنگتن

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه راجع به تصمیم مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر تعویق انتقال سفارتخانه این کشور از تل آویو به بیت المقدس، ابراز تاسف کرد. ..

ادامه مطلب

زنان اروپایی در مقایسه با مردان میل به بیشتری به داعش دارند

براساس گزارشی اسپانیانی که اخیرا انتشار یافته استقبال زنان اروپایی از داعش و پیوستن آنها به صفوف داعش رو به فزونی گذاشته است.  زنان اروپا..

ادامه مطلب