انتقاد تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش

انتقاد: تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش تظاهرات مسلمانان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی به توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران پایبند هستیم / پوتین به نتانیاهو

رئیس‌‌جمهوری روسیه طی گفت‌وگویی تلفنی با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، تأکید کرده که کشورش به توافق هسته‌ای با ایران( برجام) پایبند است و این توافق باید حفظ شود.&nb

به توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران پایبند هستیم / پوتین به نتانیاهو

پوتین به نتانیاهو: به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران پایبند هستیم

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهوری روسیه طی گفت وگویی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، تأکید کرده که کشورش به توافق هسته ای با ایران( برجام) پایبند است و این توافق باید حفظ شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیاالیوم، «ولادیمیر پوتین» مدیر جمهوری روسیه، دوشنبه شب طی گفت وگویی تلفنی با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل، پایبندی مسکو به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را مورد تأکید قرار داد و از تمامی طرف ها خواست به برنامه جامع اقدام یکسان در این باره پایبند بمانند.

این گفت وگوی تلفنی پوتین و نتانیاهو ساعاتی بعد از آن انجام شد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برابر دوربین پخش زنده و با نشان دادن تصویری از یک انبار که مملو از گاوصندوق بود، مدعی شد که کشور عزیزمان ایران بعد از امضای برجام، به دنیا دروغ گفته و تلاش خود جهت مخفی کردن برنامه ساخت تسلیحات اتمی را، شدت یافتن کرده است.

به توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران پایبند هستیم / پوتین به نتانیاهو

طبق بیانیه کرملین، پوتین تصریح کرد که توافق هسته ای با ایران، که جهت اطمینان از ثبات و امنیت بین الملل از اهمیت حیاتی برخوردار هست، باید کاملا از سوی همه طرف ها اجرا شود.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | پوتین | برنامه | نتانیاهو | ولادیمیر پوتین | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs