انتقاد تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش

انتقاد: تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش تظاهرات مسلمانان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رودریگس با عالی ترین آمار از رئال مادرید می‌رود

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جدایی خامس رودریگس از رئال مادرید قطعی شده است هست. مهاجم کلمبیایی نتوانست رضایت زین الدین زیدان را جلب کند و به همین خاطر م

رودریگس با عالی ترین آمار از رئال مادرید می‌رود

رودریگس با عالی ترین آمار از رئال مادرید می رود

عبارات مهم : اروپا

مهاجم رئال مادرید این کلوب را تابستان امسال ترک می کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جدایی خامس رودریگس از رئال مادرید قطعی شده است هست. مهاجم کلمبیایی نتوانست رضایت زین الدین زیدان را جلب کند و به همین خاطر می خواهد این تیم را ترک کند. به نظر می رسید مقصد بعدی رودریگس منچستریونایتد باشد ولی او پیشنهادهای دیگری دارد. اینتر و پاری سن ژرمن نیز خواهان این بازیکن هستند.

رودریگس با عالی ترین آمار از رئال مادرید می‌رود

او دراین فصل نسبت به نخستین سال حضورش در مادرید خیلی کمتر وقت بازی داشت (۱.۸۲۴ دقیقه در برابر ۳.۵۲۴ دقیقه در نخستین فصل) وحتی در فینال کاردیف (لیگ قهرمانان اروپا) نیز از سکوها بازی را دنبال کرد. با این حال مهاجم کلمبیایی آمار خوبی داشته هست. او در این فصل یازده گل (هشت گل در لالیگا و سه گل در کوپا دل ری) تنها در ۱۶۵ دقیقه به ثمر رساند. همچنین ۱۳ پاس گل داد. زیدان زمانی که از او در تیم دوم استفاده می کرد رودریگس به خوبی پاسخ سرمربی فرانسوی را می داد.

هافبک کلمبیایی در نخستین فصل حضورش (۱۵ – ۲۰۱۴) انتظارات را بر آورده کرد و ۱۷ گل (۱۳ گل در لالیگا، یک گل لیگ قهرمانان اروپا، دو گل در کوپا دل ری و سوپر جام اسپانیا) و ۱۸ پاس گل داد. او در قهرمانی مادرید در جام جهانی کلوب ها و سوپر جام اروپا نقش مهمی داشت. خامس در هر ۲۰۷ دقیقه یک گل به ثمر رساند. در دومین سال نیز آمار خوبی داشت و در این مسیر مادرید یازدهمین قهرمانی اش در لیگ قهرمانان اروپا را مراسم خوش حالی گرفت. او هشت گل (هفت گل در لالیگا و یک گل در لیگ قهرمانان اروپا) و ۱۰ پاس گل داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جدایی خامس رودریگس از رئال مادرید قطعی شده است هست. مهاجم کلمبیایی نتوانست رضایت زین الدین زیدان را جلب کند و به همین خاطر م

رودریگس تا سال ۲۰۲۰ با مادرید قرارداد دارد ولی این قرارداد امسال فسخ می شود. او می داند با درخشش ایسکو دیگر نمی تواند به ترکیب مهم راه پیدا کند و به همین خاطر تصمیم به ترک تیم اسپانیایی گرفت.

واژه های کلیدی: اروپا | لالیگا | قهرمانان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs