انتقاد تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش

انتقاد: تندیس دادگاه بنگلادش بنگلادش تظاهرات مسلمانان اخبار اجتماعی

آخرین اخبار از استقلال نشان از آن دارد که سرمربی تیم همچنان منتظر نهایی شدن قرارداد فصل تازه هست.

پاس گل شفر به استقلال!

پاس گل شفر به استقلال!

عبارات مهم : موفقیت

چالش بزرگ سلفی بگیرهای سفارش شده است از طرف نمایندگان!

آخرین اخبار از استقلال نشان از آن دارد که سرمربی تیم همچنان منتظر نهایی شدن قرارداد فصل تازه هست.

وینفرد شفر حالا جهت هوادران استقلال در قامت یک ناجی هست. نخستین مربی موفق خارجی این تیم بعد از انقلاب که انقلابی را در تیم آبی پوش ایجاد کرده است.

پاس گل شفر به استقلال!

او بعد از افزایش مقتدرانه به عنوان تیم اول از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا و تحقیر الهلال در دو بازی رفت و برگشت ، به روزهای درخشان آینده فکر می کند. اینکه چطور بتواند تیمی در قواره قهرمانی آسیا و قهرمانی لیگ بسازد. آبی ها که مدت هاست نتیجه های خیلی درخشانی در لیگ نگرفتند ، بعد از حدود 5 سال به یک رویای تازه فکر می کنند. شفر ولی بعد از یک نیم فصل رویایی جهت تمدید قرارداد مشغول چانه زنی است.

او می گوید خسته شده است از این انشاللله و ماشالله شنیدن در روند مذاکرات و برایش عجیب است که بحث ها وارد مرحله نهایی تمدید جدی نمی شود. شاید باورش این است که مذاکره کنندگان آن اختیار مورد نیاز جهت تمدید قرارداد و دادن یک پیشنهاد اساسی را ندارند.

آخرین اخبار از استقلال نشان از آن دارد که سرمربی تیم همچنان منتظر نهایی شدن قرارداد فصل تازه هست.

بار قبل قراردادی که جهت شفر بسته شده است را می گویند ارزشی 350 هزار دلاری داشته ولی بعد از یکسری کسورات خاص ، انگار به 300 هزار دلار رسیده هست. آن وقت البته آنها که با این مربی قرارداد می بستند ، با خود گمان می بردند دارند جهت فرار از فشار شاهکار منصوریان ، فقط یک گزینه معمولی می آورند تا یک مرحله را طی کنند.

ولی نزدیکان با وزارت ورزش که توصیه های ایرانی های فوتبالی شاغل در امارات چون حشمت مهاجرانی راجع به مار این مربی را شنیده بودند ، مصر ایستادند و در شرایطی که وزارت ورزش متهم بود به تبعیض میان استقلال و پرسپولیس ، همان کاری را که امیر خادم با آوردن برانکو در حق پرسپولیس کرد ، با گزینش شفر جهت استقلالی ها انجام دادند و موفقیت این مربی سرپوشی شد روی همه ناکامی های تیم در سالی که گذشت!

شفر ولی این بار جهت تمدید قراردادش تلاش دارد خیلی براق تر تمدید کند. او جهت یک فصل دیگر آن 600 هزار دلار ابتدایی در قراردادش را نمی خواهد و اقلا خود افتخاری پذیرفته در این باره باید با او کنار آمد و حتی اینکه گفته از هواداران کمک می گیرد ، نشان از عزمش جهت نگه داشتن مربی موفق تیمش دارد. مسئله ولی این وسط معمولا افراد غیر مسئولی هستند که تلاش می کنند باشند. از لباس فروشی که فکر می کند این موفقیت حاصل کار اوست تا مترجمی که ابتدا بوده ولی مرد آلمانی خواسته که نباشد و آدمهای غیرفوتبالی نزدیک به کلوب که دوست دارند سر سفره موفقیت استقلال باشند و تصویر خودگرفته بگیرند و حتما این سلفی ها به بیزنس ارزش و حتی بیزنس غیر فوتبالی ارزش کمک خواهد کرد و دوستان نماینده ارزش زیاد پز می دهند که ببینید فرزند محل ما رفته استقلال و چه می کند!

پاس گل شفر به استقلال!

در این شرایط حالا روزنامه خبرورزشی نوشته است شفر دیگر از استقلال یک میلیون دلار نمی خواهد و با 800 هزار دلار هم قراردادش را تمدید می کند.

البته او جهت استقلال تازه اعتقاد دارد این تیم نیاز به راه اندازی واحد اسکات دارد. کاری که همین حالا در تیم ملی کارلوس کی روش با سه نفر انجامش می دهد و جهت جام جهانی احتمالا یک نفر دیگر به آنها افزوده می شود.

آخرین اخبار از استقلال نشان از آن دارد که سرمربی تیم همچنان منتظر نهایی شدن قرارداد فصل تازه هست.

شفر جهت این کار دو دستیار تازه می خواهد و البته یک دستیار م روی نیمکت نیاز دارد تا به تیمش افزوده شود. او شاکی است از آنهایی که می روند و می گویند این دستیارانش گران هستند. از این هوا که بیرون از تیم علیه ارزش راه انداخته اند و جالب اینکه همان هایی که ابتدای فصل می گفتند شفر پیر است و بازنشسته و توان اداره استقلال را ندارد ، این ها را می گویند.

شفر منتظر است تا پیشنهاد جدی جهت تمدید قرارداد را بگیرد و از بین استقلالی ها فقط این جدیت در نزد شخص مدیرعامل یعنی سیدرضا افتخاری دیده می شود. مردی که خودش هم می گوید از 15 سال قبل به وسیله دوستان فوتبالی امارات نشینش ، با این مربی آلمانی آشنایی داشته و می دانسته در استقلال تحول ایجاد می کند. مسئله ولی تنهایی افتخاری در استقلال است و اینکه آدم های فوتبالی زیادی اطرافش ندارد و با این تحمیلی ها به تیم از سوی نمایندگان ، به مشکل می شود تیم را تنهایی پیش برد!

پاس گل شفر به استقلال!

واژه های کلیدی: موفقیت | استقلال | افتخاری | فوتبالی | قرارداد | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs